Mercedesi

Shitet nga: Liridon 13 Nën 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Shitet vetura Mercedes S320 CDI viti i prodhimit 2001 automatik ne gjendje shum te mir me dogan dhe homologim te paguar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim