OPEL COMBO-C-VAN.DIZEL 1.7 -05

Shitet nga: ZYMER 20 Mar 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 350 EUR

Komuna: Lipjan
SHES OPEL COMBO-C-VAN.DIZELL.1.7.VITI 2005.KOMBI OSHT FURGON ME 4 DYR.REGJISTRIMI I PAR SOD NE RKS.DOMETHAN SOD JUKAN BO DOGANA ME REGJISTRIM 1 VIT PREJ SODIT.OSHT I ARDHUN PREJ GJERMANIS.OSHT SHUM I RUJTUN ME SHPENZIME SHUM TE VOGLA.NUK KA NEVOJ PER ASNI CENT INVESTIM VEQ NAFT DHE ME SHFRYTZU PER PUN.OSHT ME 4 DYR...QMIMI PAK DISKUTOHET.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim