Opel Astra -99

Shitet nga: gentritii 19 Gsh 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Lipjan
Opel Astra G -Karavan
-Shitet vetura Opel Astra G, ne gjendje shume te mire mekanike dhe vizuele. Servisimet te rregullta ne servise te autorizuara.1.6 -16 v "Benxin +plin,,
- Vetura vlen te ceket se nuk eshte ne hipoteke dhe e rregullt ne te gjitha aspektet e sigurise. -Timon Hidraulik,
-Xhamat me rryme ( Elektronik )

-Air Bag, ABS
- 4 Gomat treja tdimrit (14 coll )
-Mbyllje qendrore
regjistrim 1 vit fiks
-CD - Radio
-Ngjyra e kaltert metalike (Teget)
- Vetura vlen te theksohet qe edhe interierin e ka ne gjendje shume te mire dhe te paster.
viber +38649850697
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim