Opel Astra G -00

Shitet nga: Endriti 22 Mar 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Lipjan
Opel Astra G -Karavan
-Shitet vetura Opel Astra G, ne gjendje shume te mire mekanike dhe vizuele. Servisimet te rregullta ne servise te autorizuara.1.6 -16 v
- Vetura vlen te ceket se nuk eshte ne hipoteke dhe e rregullt ne te gjitha aspektet e sigurise.
Timon Hidraulik, Multifunksional
Xhamat me rryme ( Elektronik )
Pasqyret me rryme ( Elektronik )
Air Bag x 4cp, ABS
4 Gomat treja tdimrit (14 coll )
Mbyllje qendrore
Alarm
CD - Radio
Ngjyra e kaltert metalike (Teget)
Vetura vlen te theksohet qe edhe interierin e ka ne gjendje shume te mire dhe te paster.
tel 044941233 ose viber +38649582972
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim