Opel Vectra -93

Shitet nga: Feti 14 Shk 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes veturen me motor 2.0 Injection (benzin-plin) automatik +sport , ESP , klime , hidraulik , centrall , ABS , dritat Xenon , ka dy pale goma te veres me fellne , te dimrit fellne te thjeshta si dhe regjistrim 1 vit.Vetura eshte shum e rujtne si mrena ashtu edhe jasht.Bej edhe nderrim.Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim