Opel Vectra 2.2 GTS -03, munsi mdrrimi

Shitet nga: Shemsi 11 Pri 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Lipjan
Shes ose ndrroj veturen Opel Vectra 2.2 diesel, esht ne gjendje te rregullt dhe punon mir, automatik, board computer klim dy zezonale abs esp etj, shes ose ndrroj me ndonje veture me te vogel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim