Opel kadett -89

Shitet nga: xhemë 19 Pri 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Lipjan
shes ose ndrroj opel kadet 1.6 plin benzin viti 1989 posedon centrall armotizera koni dhe 1 muj regjistrim punon perfekt nuk ka nevoj per as ni investim flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim