OPEL ASTRA

Shitet nga: Agron 22 Shk 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes veturen te tipit Opel Astra, 1.7 dizell. Viti i prodhimit 1992, vetura eshte e ç'lajmruar, nuk ka ndonje denim, si dhe eshte ne gjendje te rregullt.

Çmimi sipas marreveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim