Opell Astra 1.4 benzin

Shitet nga: faruk 11 Jan 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes opell astra ne gjendje shum te mir.
karaseri dhe motorr është fenomenal per motorr garantoj është benzinë plinë.
pres vetum blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim