U Shit.flm .Merr jep.

Shitet nga: Bedri 15 Dhj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR   3 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet vetura Opell Astra, vetura eshte ne emrin tim personal, eshte ne gjendje te rregullt ( nuk ka asnje defekt, posedon + 4 Goma te reja te dimrit dhe + Goma te reja te veres viti i gomave 2014.) Vetura Nu eshte ne Hipotek, nderrim nuk bej, pres bleres Serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim