opel astra

Shitet nga: Hazir 29 Mar 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet vetura Opel astra 1.7 diesel dhe eshtene gjendje te rregullt! Posedon klime ,nevagacion, karikate me nxemje...
Cmimi sipas marrveshjes
Kontakti: 044148883
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim