Shes Pikapat

Shitet nga: Baki 14 Maj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Shes Opel Combo viti 2006 1.7 dizell i sapo ardhur nga jasht i doganuar ka flge shpenzime shum te vogla ka 182.000km te garantuara me liber servisi .
Shes po ashtu citroen viti 2001 2.0 hdi dizell i sapo ardhur nga jasht ka dogan te paguar shpenzime shum te vogla ka vetem 136.395 km te garantuara me liber servisi jan shum te mir dhe te ruajtur po dhe te gjitha serviset e kryera te interesuarit le te kontaktojn ne numrat tan te telefonit 044/049-666-361
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim