Opel Corsa -03

Shitet nga: Lipjani 16 Pri 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes opel corsa 1.2b viti 2003. Vetura esht e ardhun nga zvicra. Esht ne xhendje shum te mir vetura posedon te gjitha opsionet funksjonale. Dhe ka hargjime shum shum te vogla 10 ero 200 kl pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim