Opel Corsa e zeze -94

Shitet nga: Mergim Kozhani 20 Gsh 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel Corsa e zeze
1.5
Diesel
Rexhistrimi 17-08-2016 -- 1 vit i plote
posedon goma te reja si dhe bateri te re
Eshte e ruajtur si mrenda ashtu dhe jashte
Pres bleres te sinqert
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim