Opel Corsa

Shitet nga: Lipjani 27 Jan 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
She's Opel corsa 1.2b 2003 nga zvicrra. Vetura I posedo te gjitha opsionet Klim Abes central me te gjitha opsionet. Ventura oshtI shum ne gjendije te mir I ka dy par gooma veres dhe dimrit. Osht tip top ne gjendije te mir. Dhe hargjime shum shum te Volga pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim