Urgjent 2100 ero

Shitet nga: Lipjani 27 Jan 02:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
She's opel corsa 1.2b 2003. nga zvicrra. Abes klim centrall me te gjitha opsionet. Osht me liber servisit. Osht teper I ruajtun shum ne gjendje te mir. Hargjon shummm pak. Me dy par guma te reja te veres dhe dimrit osht tip top..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim