ushit ushit

Shitet nga: Kastrioti 24 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
Shes urgjent kadet 1.3 benzin plin shum i paqt dhe i shtrengum verejtje ka denim bajm edhe ndrrim
Viber +37744433067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim