opel vectra tip top 044436803

Shitet nga: toni 25 Sht 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Regjistrimi ika skadu me shum se nje vit dhe ka denim per info me kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim