Peugeot 106 1.1 benzin 1 vit regjistrim

Shitet nga: besart 15 Gsh 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 106
shitet ndrrohet pezho 106 benzin 1.1,regjistrim nje vit,punon mire dhe hargjime shum te vogla
gjamat me rryme
centrall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim