Peugot 107 1.0 Benz -06

Shitet nga: Meti 31 Jan 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 107
shes veturen e po Sa ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte shum e mirmbajtur shpenzimet shum te vogla 4 liter 100 Kilometer me garanti me Klim 4 dyer Radio me CD Gumat e reja.dyert hapen me digitron dhe Alarm
044640771.044873128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim