Peugeot 307 -03

Shitet nga: Vehbi 24 Jan 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shes veuren peugeot 307
Viti i prodhimit 2003
Ka dhe panoram
Regjistrim ka deri me 18.12.2016
Vetura esht ne gjendje te rregullt
Ka mundsin te behet me 7 ulese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim