Peugeot Bipper -10

Shitet nga: Arbnor Gashi 17 Jan 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Bipper
Për informata shtesë në lidhje me , gjendjen,dhe detajet tjera të këtij auto mjeti,ju lutem me kontaktoni.
+37745487732
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim