Peugeot Bipper -10

Shitet nga: Arbnor Gashi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Bipper
Për informata shtesë në lidhje me , gjendjen,dhe detajet tjera të këtij auto mjeti,ju lutem me kontaktoni.
+37745487732
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim