Prekolic per kerr

Shitet nga: Blero 01 Qer 06:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes prokolicen per kerr prokolica esht e marun dhe shum e shterngune e kam maru per veti po per shkak te perofesionit tem pa federa nuk bon per mu .him edhe ne ndrrim me naj prekolic me federa kuptohet me marrveshje 044
592 443
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim