Proton benzin -00

Shitet nga: Valoni 07 Pri 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Lipjan
Bej shitjen e dy veturave proton modeli 415,viti i prodhimit 2000, benzin 1.5 veturat posedojn klim, airbag etj..njera esht rks e qlajmruar kurse tjetra e pa doganuar per pjes, veturat jan te njejta identike dhe ne gjendje perfekte, bej ndrrim edhe me ndonje veturë tjeter, pres beleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim