Renault 4 -91, U SHIT, Flm merr jep .

Shitet nga: Enver 20 Mar 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Lipjan
Renault 4,viti 1991 ne gjendje perfekte mekanike dhe teknike

Goma te reja dimrore,i çlajmruar pa denim.

Ndrrim i mundshem me golf 3 disel 4 dyrsh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim