Renault Kangoo -02

Shitet nga: zejnullah 22 Shk 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Lipjan
vetura ësht 1.9 dizel viti 2002, regjistrim ka edhe 11 muaj ,servisin e sa po kryer si dhe esht shum i ruajtun ,si dhe gomat e reja t dimrit ika .bejm ndrrim me naj golf 4 d ,e me tjera kerre jo .me rrespekt nga zejnulla qeriqi nr.044 249621.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim