Shitet Reno Clio 1.5 Disel 2003

Shitet nga: Festim Bublica 14 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shitet Clio ne gjendje perfekte, e sapo ardhur nga Zvicrra. Siq shihet ne foto vetura eshte ne gjendje perfekte dhe shume e rujtum. Shpenzimet i ka teper te vogla 1.5 Disel. Eshte me te gjitha opsionet,Eshte me 4 dyer. Klim, xhamat elektronik, abs e gjitha kto . Pronarja e ka mirembajt shume mire veturen posedon edhe librin e servisit, etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim