Renault Kango 2009

Shitet nga: Baki 21 Shk 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shes Renault kango 1.5 dizell viti2009
i sapo ardhur nga gjermonia dhe i sapo doganuar esht ne gjendje te mir teknike dhe optike shpenzime shum te vogla . Me klim abs fellne e shum opsione tjera ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim