Shea venturen me targa t italis

Shitet nga: Ahmet 11 Gsh 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shes veturen ne gjendje te rregullt Vetura 1.9 turbo dizel me vetur ju jepi garancjon Vetura esht ardhur nga Italia me 08.09.2015 gjithqka rreth vetures shihet ne foto dhe Kontaktoni ne tel 044-297-080
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim