U shit flm merr jep

Shitet nga: Limani 11 Jan 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shes renaulti kangoo viti 2002,sigurim nje vit te plot e ka.ne gjendje prefekte abs,airbag,osht ne gjendje shum shum te mir ne emer temin osht dhe perkthimi bahet mejher .te gjitha seviset i ka te kryne ne renault me liber te sevisit osht vetura nuk don asnje cent investim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim