me marrveshje

Shitet nga: rasim 17 Gsh 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Renault kango dizell viti provimit fund 2003 1.5 osht shum e rujtne dhe ngjendje te rregullt bojm edhe ndrriim me naj vetur familjare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim