Renault Laguna -03

Shitet nga: bajrush 26 Dhj 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
shes veturen renault laguna 2.2 diesel viti prodhimit 2003 automatik-tiptronik ne gjemdje shum te mir teknike dhe optike regjistrim deri ne fund te mujit tetor
posedon
Klim elektronike
senzor parkingu
tempomat
gjamat me rrym
nxemje karrikav
karrika te lekures
dritat xenon
abs
esp
bord kompjuter
me ni fjal full ekstra
boj ndrrim me vetur ma te vogel automatik
Vlen te theksohet perkthimi bohet menjëher nuk osht hipotek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim