Renault Laguna full extra -03

Shitet nga: Bajrush 28 Jan 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shes veturen Renault Laguna 2.2diesel 9 muaj regjistrim ne gjendje shum te mir teknike si dhe optike nuk ka asni problem
Posedon :
Klim elektronike
esp
abs
tempomat
karrikeat lekur
karrikat me nxemje
senzor parkingu
dritat xenon

boj edhe ndrrim me vetur ma te vogel automatik
vlen te theksohet nuk osht hipotek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim