Renault megane Cabriolet

Shitet nga: Trimi 14 Gsh 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes Renault Megane Cabriolet , viti 2005 , benzin 2.0. 90.000 km te sigurta asnje te kthyne se ka
Renaulti eshte i importuar nga Suedia qe 2 vite, dhe eshte i regjsitruar ne RKS , pronari i dyte qe nga prodhimi, 1 vite eshte perdorure ne Seudi e qe dy vite e kam sjelle ne Kosove, Regjistrimi i dyte eshte bere me daten 21.07.2015. Servisin e ka te krym komplet me daten 20.07.2015 , Vetura eshte ne gjendje perfekte, po e shes per arsye se tash spo ka kush me e vozite, dhe kam tjeter veture ktu e voziti.
Per veturen garantoj qe as nje km se ka te kthyme e as nuk eshte e voziture keq , apo ka ndonje defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim