Pick up me githa Servicet

Shitet nga: Hafir Aliji 04 Gsh 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Inca
seat inca osht shum i mir dhe njohitsi vw caddy me githa servicet prej germanies
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim