SEAT toledo-98-Rks-06.2016 ndrrim i mundshum

Shitet nga: Naim 25 Nën 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Toledo
Seat toledo , viti i prodhimit 1998 , regjistrim deri me 13.05.2016 , vetura shum e ruajtur n gjendje perfekte posedon: Kilm , AIRbag , timon hidraulik , guma te reja , batari te mir.
Ndrrimi i mundshum edhe me ndonje vetur me te re. Per ma shum mund te kontaktoni ne tel : 044661079 dhe ne viber: +37744661079.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim