Shes urgjent Lancia Lybra 2.0 Benzin -01

Shitet nga: Getoar 27 Mar 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Lipjan
Shes veturen Lancia (Lybra),Karavan, 2.0.inxheksion, Benzin, Ngjyra e kalter metalike,
viti i prodhimit 12.12.2001
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer dhe posedon dokumentacion te rregullt ne tabela
RKS ka regjistrim deri me daten 31.10.2015
Vetura posedon: Fellne,ABS, ESP, cd player,pasqyre elektrike-mbyllje qendrore,xhama elektrik,hidraulik,klimatronik,navigacion,Airbags
Vetures i bashkangjitet edhe nji vetur tjeter per pjes e llojit te njejt.
Ndrrim i mundshem me vetura tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim