Suzuki vitara -14

Shitet nga: Safet 23 Shk 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Lipjan
Suzuki vitara 4x4 1.6 benzin eshte i riparum komplet 4x4 i punon ka pjes rezerv shum ka edhe ceraden e kulmit rezerv ka 2 par guma ddhe 2 par fellne ka regjistrim dej ne muajin e 9 dhe vlen te ceket se nuk eshte ne hipotek presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim