Toyota 4Runner

Shitet nga: Bleron 13 Gsh 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: 4-Runner
Shes veturen Toyota 3.0. ne gjendje te rregull me servis te kryer dhe klim. Viti i prodhimit 1999. Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim