U SHIT FLM MERR JEP

Shitet nga: Fissi 06 Mar 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Lipjan
Mercedes benz
C 220 CDI MATORR TIPI RI
Automatik tip tronik
Senzor para dhe mbrapa
Karrika Me Nxemje
Tv
Klima tronik
Air bag
Esp
Senzor shiju
Tempomat
Dritat xenon
Dritat me larje
Dritare me rrymë
Pasqyre me rrymë
Mbyllje qendrore
Dy qelsa
Fellne te aluminit
Per me shum na kontaktoni ne

045295767 Shitet Dhe Nderrohet Qmimi Volitshem


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim