U shit flm

Shitet nga: Tahir 24 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet opel combo viti i prodhimit 2006
1.7 cdti i sapo doganur dhe regjistrua
Me te gjitha serviset e kryera me liber
5 ulse
5 dyer
Klim
Komanda ne vollan
Goma te reja
Shum ne gjende te rregullt teknike dhe optike044 811 231
049 111 865
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim