U shit flm

Shitet nga: Tahir 27 Shk 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet Hyundai Terracon 2.9 CRDI
Viti i prodhimit 2003
I regjistruar RKS
4/4
Klimatronik
Gjama me rrym
Shum ne gjendje te mir tenike dhe optike044 811 231
049 111 865
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim