U shit

Shitet nga: Punto 03 Maj 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet vetura fiat punto 1.9 JTD ne gjendje shume te mire teknike dhe optike, vetura posedon:

1 vit te plote RKS
Climatronik
Abs esp
Bord computer
City system
Gjama elektronik..
Me kilometra te garantuara, posedon liber servisi..!!


044 811 231
049 111 865
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim