VW Jetta benxin plin-87 me regjestrim boj ndrrim

Shitet nga: xxx 25 Mar 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes gjeten plin benxin 2 muj rigjistrim.ne gjendje te rregull punon ne plin dhe benxin boj edhe ndrrim me audi,merxeses golf opell,mazd bmw,etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim