VW Passat 1.6 mini turbo Diesel -89

Shitet nga: Pajtim 30 Mar 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 399 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet passati Disel 89 Ka qene benzins qe 7 vite e ka kete motorr 1.6 turbo. Karavan vetur familjare shpenzime minimale. ngjendje te mire optike dhe motorike... Fellne 15-tshe goma te veres.. Regjistrim deri me 02-05-2015..

Nuk eshte veture e tregtareve. Shitet vetem per arsye se nuk po me hyn ne pune.. Ndrrim i mundshem me ndonje veture me te vogel..
Falemderit per mirekuptim 045-999-456
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim