VW Passat 2.5 -00

Shitet nga: Privat 09 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes passat 2.5 n gjendje t rregullt teknike po ashtu edhe regjistrim ka edhe 10 muj vlen te ceket qe hipotek nuk osht dhe mund te perkthehet menjher ju mirpres 045 495 499 po ashtu edhe wiber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim