VW Passat Shitet Dhe Nderrohet Urgjent -01

Shitet nga: Bekaa 14 Pri 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shitet pasati full ekstra ne gjendje shum te mir nderrohet me audi a4 bmw mercedes etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim