Veture -93

Shitet nga: Arbeni 24 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Lipjan
Kerri eshte negjedje te mire dhe ka rigjistrime deri ne muj edumdheti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim