opel vectra - dizel

Shitet nga: Burim 29 Dhj 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 799 EUR

Komuna: Lipjan
Diesel 2.0 - ekotec me zingjir

RKS deri ne prill


I garantun per dokumente dhe hipotek


servisin e kryn me dt 13.01.2015 komplet


Eshte shumë shumë i ruajtun si brenda ashtu edhe jashtë

thirr ne viber ne kete nr +37744703390

dhe diten 044516669 & 044703390


Vrejtje: Arsyeja e shitjes du me marr nje golf 4 ose 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim